Wynajem krótkoterminowy

Krótkoterminowy wynajem samochodu przydaje się gdy: planujesz podróż służbową, wyjazd na urlop , wybierasz się na weekend za miasto , chcesz sprawdzić pojazd przed zakupem , szukasz pojazdu dla pracownika, a może na kilka dni potrzebujesz auta zastępczego?

W Prestige Cars oferujemy auta klasy premium jak również Busy które świetnie sprawdzają się w wyjazdach urlopowych bądź do zwiedzania w większym gronie uroków naszego kraju

Krótkoterminowy wynajem samochodów w Prestige Cars

Oferujemy Ci wypożyczenie samochodu na dowolny czas.
Wypożyczalnia samochodów Prestige Cars zajmuje się wynajmem krótkoterminowy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Posiadamy wyłącznie samochody bogato wyposażone, w idealnym stanie technicznym i wizualnym.
Każdy z nich posiada pełne ubezpieczenie wraz z pakietem serwisowym .
Prestige Cars to nie tylko wynajem aut osobowych, ale również busów które sprawdzają się znakomicie w podróżowaniu  większych grup osób.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz cennikiem , rezerwacji online lub kontaktu telefonicznego. Jesteśmy małą firmą której atutem jest elastyczność i możliwość negocjowania warunków wynajmu, skontaktuj się z nami i przekonaj się o naszej profesjonalności .